Suknie wiecznie młode

Drewno egzotyczne – Sprzedaż w Poznaniu

Jeśli chciałbyś na swoim tarasie drewno egzotyczne, jego sprzedaż w Poznaniu oferuje firma TDM Tarasy Drewniane. Wykonywane są z niego niezwykle solidne deski, z których klienci korzystają minimum przez 25 lat. Służą im one zarówno w formie elewacji, jak i na patio. Wyglądają wyjątkowo elegancko, szczególnie w zestawieniu ze stylowym oświetleniem, które znaleźć można również w asortymencie TDM.

Realizacje projektów z całej Polski

TDM z Poznania zajmuje się nie tylko sprzedażą drewnianych i kompozytowych desek, ale również ich montażem. Współpraca z projektantami i firmami budowlanymi umożliwia jej wykonanie każdego, nawet najbardziej wymyślnego zamówienia. Radzi sobie doskonale nawet z tarasami o bardzo dużej powierzchni. Przed podjęciem prac z klientem prowadzone są rozmowy, które mają na celu przedstawienie dostępnych rozwiązań i wybranie tych, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Fachowcy dokonują również szczegółowych pomiarów, na podstawie których stworzą wycenę. Tę wstępną, na podstawie przesłanych informacji, klient otrzymuje za darmo.

Siedzibą firmy TDM Tarasy Drewniane jest Poznań, ale zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, a nawet w Niemczech. Popularność jej produktów wynika z użycia bardzo dobrej jakości materiałów, a także z rzetelności całej ekipy. Zawsze dotrzymuje ona umówionych terminów, a wszystkie usługi wykonuje z niezwykłą starannością.

Szczegóły przygotowanej przez firmy oferty znajdziesz na stronie internetowej http://tdmtarasy.pl/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002